8 הקורסים הכי טובים לבניית אתרים בישראל

בניית אתרים זה אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר היום בשוק העבודה הישראלי ובכלל בעולם. אם אתה מתעניין בתחום ומתלבט היכן ללמוד, המשך לקרוא וגלה על שמונת הקורסים הכי טובים לבניית אתרים בישראל.

ג׳ון ברייס

ג׳ון ברייס היא מכללה מוכרת וידועה באיכותה ובמקצועיות שלה בכל הנוגע לקורסים בעולם ההייטק. תוכלו למצוא אצל ג׳ון ברייס גם קורס לבניית אתרים בו תלמדו את כל אבני היסוד החשובות שיעיפו אתכם קדימה.

קורס פיתוח ועיצוב אתרים – גרילה

בגרילה תוכלו למצוא קורס בניית אתרים שמשלב בתוכו הכל. את כל יסודות הבנייה והאחסון, עיצוב האתר ואפיון חוויית משתמש, חנויות וירטואליות ופורטלי תוכן. 

המכללה לשיווק דיגיטלי

קורס יסודי ומעמיק שמיועד לאנשים שרוצים לשלוט בעולם בניית האתרים ואחזקתם. בקורס תלמדו איך לבנות את כל סוגי האתרים שיש, לפתח ולהשתמש בקוד. הקורס נלמד באופן מקוון כך שתוכלו ללמוד בכל זמן ומקום ולחזור על החומר מתי שתרצו.

קורסים

באתר קורסים המציע מגוון גדול של קורסים שונים ומעניינים, תוכלו למצוא גם קורס לבניית אתרים. הקורס הוא קורס למתחילים ללא דרישה לידע קודם המשלב למידה תיאורטית יחד עם למידה מעשית.

האקר יו

עוד אחת מהמכללות הנחשבות ביותר בעולם ההייטק. עם מרצים שעובדים כיום בחברות השונות תוכלו להבטיח כניסה קלה לעולם התעסוקה. הקורס מציע למידה עם המרצים הטובים ביותר ובאופן חוויתי שיאפשר לך כל הזמן לבדוק את קצב הלמידה שלך.

היחידה ללימודי חוץ

גם אצלם תוכלו למצוא קורס לבניית אתרים עשיר ומקצועי. תעברו על היסודות ומשם תמשיכו להתקדם, לתהפתח ולפתח. תשלבו למידה פרונטלית יחד עם תרגול מעשי רב שיכין אתכם לעבודה בשטח כך שתגיעו עם ניסיון.

יזמניק

אחד הקורסים הוותיקים בתחום עם מרצה שמגיע מעולם השיווק הדיגיטלי, מה שאומר שיש לו המון ידע וניסיון בתחום ולכן נותר רק לשאוב ממנו.

פיקסל פרפקט

קורס המשלב ידע וניסיון מעשי בבנייה ועיצוב אתרים, יחד עם כלים חשובים לבניית עסק עצמאי מרוויח לעיצוב ובניית אתרים. הקורס שייך לשגיא שרייבר, אחד מהמעצבים והיזמים המוכרים ביותר בתעשייה. 

8 הקורסים הכי טובים לבניית אתרים בישראל

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן