5 טיפים איך לבחור את משקפי הראייה הטובים ביותר בשבילכם

משקפיים הם מוצר צריכה בסיסי – כך אמרה פעם הפרסומת. ואכן, לפני שניגשים לבחירת משקפי ראייה, חשוב לזכור שהם הולכים לשרת אתכם בתפקיד מאוד חשוב, לעזור לכם לראות באופן יותר חד וברור ובכך לשפר מאוד את איכות חייכם. לכן, אתם חייבים לבחור בקפידה ובצורה נכונה את המשקפיים שלכם על מנת שתוכלו ללכת איתם בכל יום בלב שלם מבלי שהם יציקו לכם או שלא תרגישו איתם בנח. איך עושים זאת? קבלו חמישה טיפים איך לבחור את משקפי הראייה הטובים ביותר בשבילכם.

טיפ מספר 1 – התאימו את צורת המסגרת למבנה הפנים שלכם

כן, הטיפ הראשון שלנו דווקא עוסק בנראות ולא באיכות של המשקפיים, ולא סתם. לא פעם שמענו על אנשים שקנו משקפיים שנחשבים מאוד איכותיים ועלו להם הרבה כסף, אך בסופו של דבר, הם ממש נמנעו מללכת איתם מכיוון שלא ישבו עליהם בצורה יפה ומחמיאה. לכל אחד מאיתנו יש מבנה פנים שונה – עגול, מרובע, ישר וכו׳ – ולכל מבנה פנים כזה מתאימה מסגרת אחרת.

טיפ מספר 2 – בצעו בדיקת ראייה

גם אם אלו לא המשקפיים הראשונים שלכם, כדאי לבצע בדיקת ראייה לפני שרוכשים זוג חדש על מנת לוודא שאין עלייה במספר שלו אתם זקוקים. בנוסף, מומלץ להגיד לאופטומטריסט אילו תחביבים והרגלים יש לכם כמו עבודה מרובה מול מחשב או נגינה עם תווים, על מנת שייתחשב בכך כאשר הוא מתאים לכם את העדשות.

טיפ מספר 3 – בחירת העדשות

ישנם כמה סוגים של עדשות כאשר כל אחד מהם עונה על צרכים קצת שונים ומתאים לאנשים שונים. בררו לפני את סוג העדשה הטוב ביותר עבורכם.

טיפ מספר 4 – בחירת האופטומטריסט

לפני שתרכשו את המשקפיים, בצעו סקר שוק היכן מומלץ לקנות בכלל משקפי ראייה. הקפידו ללכת לאופטומטריסט מורשה בעל תעודות והסכמה.

טיפ מספר 5 – שירות לקוחות מצטיין

עוד דבר שחשוב לשים אליו, כמעט תמיד לפני שמשלמים על שירות כלשהו, הוא איכות שירות הלקוחות. לכל צרה שלא תבוא, תמיד טוב לדעת שיהיה לכם מענה מקצועי, אדיב והוגן.

5 טיפים איך לבחור את משקפי הראייה הטובים ביותר בשבילכם

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן