איזה מזון הכי בריא לכלבים? הכירו את הסוגים השונים

כל מי שיש לו חבר על ארבע רגליים, יודע כמה הוא חשוב לו וכמה חשוב לדאוג עבורו לכל הצרכים שלו. לא סתם אנשים מחפשים וטורחים לקנות לכלב שלהם את המזון הכי בריא עבורם. אז אם אתם מתלבטים ומחפשים אחר המזון הבריא ביותר עבור הכלב שלכם, הגעתם למקום הנכון. בואו להכיר את הסוגים השונים ולבחור את האחד.

הקדמה קצרה

לפני שנדבר על הסוגים השונים שיש במוצרי מזון לכלבים, נקדים ונאמר שחשוב לבחון כל מקרה לגופו. כאשר בוחרים מזון לכלב, צריך להתחשב בגיל שלו, בגזע שלו ובתגובות אלרגיות. בנוסף לכך – אם האוכל לא טעים, הכלב פשוט לא יאכל אותו, לא משנה כמה זה מותג יוקרתי של מזון כלבים. הם לא שונים מאיתנו בקטע הזה. 

מזון לגורים

כפי שהזכרנו בקצרה, חשוב להתאים את סוג המזון לגילו של הכלב. לכן, אם יש לכם גור קטן וחמוד בבית, המזון שיהיה הכי בריא עבורו הוא מזון שמיועד לגורים. כאשר קונים מזון לגורים חשוב לשים לב לכמות החלבון שיש במזון. בגיל הזה הגור כנראה יצטרך לפחות 34 אחוז חלבון כדי להתפתח כמו שצריך.

מזון על בסיס כבש

מזון לכלבים על בסיס כבש הוא מזון שנחשב לאיכותי ובריא יותר, מכיוון שבשר של כבש נחשב ליותר איכותי ומזין מאשר עוף למשל. 

מזון על בסיס דגים

חברות מזון איכותיות וטובות מייצרות מזון לכלבים על בסיס דגים כבר הרבה שנים. המזון הזה מומלץ בעיקר לכלבים עם בעיות עור ופרווה מכיוון שהדגים תורמים מאוד לבריאותם.

ניסוי וטעייה

בחירת מזון לכלב שלכם היא תהליך. יכול להיות שעל הפעם הראשונה תמצאו עבורו את המזון הטוב ביותר, כזה שהוא גם בריא ומזין וגם טעים לכלב. אבל גם יכול להיות שלא וזה בסדר גמור. החליפו את סוג המזון עד שתמצאו את הסוג הטוב ביותר עבור שניכם. כאשר אתם מחליפים את סוג המזון עשו זאת בהדרגה על מנת למנוע בעיות עיכול לא רצויות אצל הכלב. שיהיה לכולם בתאבון!

איזה מזון הכי בריא לכלבים? הכירו את הסוגים השונים

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן