שדרוג ואבזור חללי הבית לאוהבי האמנות

זה לא כל כך נעים לבהות בקיר ריק. לעתים קרובות, פריטי העיצוב שנתלה על הקיר יהיו הטאץ' האחרון שנקדיש לו מחשבה. על אף שרבים מאיתנו נוטים להקל בחשיבות של ההיבט הזה, מדהים לגלות כמה ההבדל יכול להיות עצום. כניסה אל חלל גדוש בתמונות צבעוניות יכול להיות חגיגה של ממש עם הבחירות הנכונות. בין אם מדובר במשרד, חדר המתנה, בית עסק או הבית הפרטי שלך, אם החלטת להשקיע באמנות מקורית כחלק מעיצוב החלל, אלו כמה טיפים שיסייעו לך לקבל החלטה מדויקת.

לבחור בתמונות סביב נושא משותף

קשה לך להתחיל בתהליך קבלת ההחלטות שלך? דרך טובה להתחיל תהיה לבחור תמונות לבית שמתכתבות עם סכמת הצבעים של עיצוב הבית. סביר מאוד להניח שצבעי הקירות ופריטי הטקסטיל שלך כבר כאן להישאר. הם יכולים לשמש כמסגרת נהדרת לבחירת התמונות. בנוסף, כדאי ללכת על סגנון אחיד. בין אם אנו חובבי אמנות פופ ארט, קלאסיקות או איורים מינימליסטיים – זיהוי הסגנון שהכי מדבר אלינו הוא המפתח לקבלת החלטות מתאימות. 

להכניס עניין באזורים מוזנחים

בכל מבנה יש את הפינה הקודרת והעזובה, נישה שפשוט אין לה שום שימוש, או נקודה במסדרון שפשוט לא עשינו איתה שום דבר. לעתים קרובות אנחנו יכולים לגלות שמה שבאמת הופך את האזורים הללו לבעלי מראה מוזנח או משונה, היא פשוט העובדה שהם כל כך ריקים. זה הזמן לתלות בהם תמונה או יצית אמנות ייחודית אחרת שתעניק לאזור הזה משמעות חדשה ותשפיע על האווירה הכללית במרחב.

לקחת בחשבון את הגובה

חשוב שנמקם את יצירות האמנות כך שיהיו בסביבת גובה העיניים של האדם הממוצע. אחרי הכול, רובנו לא גרים בגלריה או במוזיאון. כדאי שיצירות האמנות ימוקמו כך שיהיה קל ונעים להתבונן בהן גם בעמידה וגם בישיבה בנקודות שונות בבית. 

ליצור אווירה עקבית

איזו מן תחושה היית רוצה שהחלל שלך תעורר? רגיעה ושלווה לחדר השינה וחללי המנוחה? התלהבות ויצירתיות במשרד או בסטודיו שלך? אולי פשוט לעורר מוטיבציה לקראת עוד יום של עבודה מהבית מחדר העבודה? כל אחד מן המרחבים במבנה שלנו נועדו למשימות ופעילויות שונות בתכלית. כדאי שנחשוב כיצד יצירות האמנות שנתלה על הקירות יתרמו לאווירה הרצויה. 

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן