מתחנת? מזל טוב! בואי לראות את קולקצית שמלות הכלה החדשות שנחתה בישראל

וואו, איזה מרגש. מצאת את אהוב ליבך, האיש שאיתו את רוצה לחיות כל החיים. את כבר בהכנות ליום הגדול ועכשיו את לקראת החלטה נוספת חשובה (כמעט) לא פחות – איזו שמלת כלה תלבשי?! אנחנו בטוחות שכבר בדקת כל מיני כיוונים אבל לפני שאת ממשיכה הלאה, את חייבת לראות את קולקצית שמלות הכלה החדשות שנחתה בישראל.

שמלת כלה – בחירה לא קלה

אנחנו יודעות כמה הבחירת של שמלת כלה יכולה להיות החלטה לא פשוטה שתהיה מלווה בהמון התלבטויות. איזה אורך, איזה נפח, צנועה או לא, עם תחרה או בלי, סגנון קלאסי או בוהו שיק? כל כך הרבה שאלות והחלטות, ולא כולן יודעות מראש מה הן רוצות. אבל אנחנו כאן כדי לעזור לצמצם קצת את האופציות, להקל על ההחלטה ולבחור בין טוב לטוב.

קולקציית השמלות של קרין זוסמן

קרין זוסמן, מעצבת שמלות כלה וערב ישראלית, מעצבת כבר למעלה משני עשורים מאות שמלות יפהפיות שהיו שם בשביל לעשות את הכלות בישראל להרבה יותר יפות. לאחרונה עלתה הקולקציה החדשה שלה וכעת ניתן להגיע לסטודיו שלה, למדוד, לעשות התאמות, ובעיקר להנות מכל התהליך.

אילו שמלות תוכלו למצוא בקולקציה?

המגוון של השמלות בקולקציה הנוכחית, הוא רב וכל אחת תוכל למצוא לעצמה את השמלה שהיא פשוט שלה. אהבה ממבט ראשון מה שנקרא. בקולקציה תוכלו למצוא שמלות צנועות ושמלות חשופות, שמלות בסגנון קלאסי ושמלות בסגנון נסיכתי, עם תחרה או בלי, עם חצאית מתנפנפת ועם כאלו שהן יותר צמודות ומחמיאות.

כשנוחות ויופי נפגשים

מעבר לכך שהשמלות בקולקציה הזאת הן פשוט מהממות, מה שעוד מיוחד מאוד בשירות של קרין זוסמן הוא אתר האינטרנט שלה שכל כך נח למשתמשת. באתר תוכלי לדפדף בין הסגנונות השונים של שמלות הכלה. תוכלי לראות את שמלות הבוהו שיק, שמלות עם גב פתוח, שמלות עם גב פתוח ועוד סגנונות שונים ומגוונים, כך שאם את כבר יודעת מה פחות או יותר הכיוון שלך, תוכלי לנווט באתר בקלות ולמצוא את שמלת חלומותייך.

מתחנת? מזל טוב! בואי לראות את קולקצית שמלות הכלה החדשות שנחתה בישראל

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן