מעיצוב המסיבה ועד הפעלות לילדים – כך תארגנו יום הולדת טיקטוק מקצה לקצה

אחת מבין הרשתות החברתיות המצליחות והמדוברות ביותר כיום (ובשנים האחרונות) היא טיקטוק. נכון להיום, קשה מאוד למצוא ילדים שלא מכירים את טיקטוק, לא יודעים מזה ולא צורכים משם תכנים ומבצעים אתגרים כאלו ואחרים (ואפילו מעלים תכנים). 

משום שמדובר באפליקציה כל כך מוצלחת ומוכרת שפרצה לחיינו וכבשה את עולם המבוגרים ובעיקר את עולם הילדים, ימי הולדת טיקטוק החלו לפרוץ כחלק מהפעלות עבור מסיבת ימי הולדת לילדים. 

יום הולדת טיקטוק מקצה לקצה

כל הורה רוצה ושואף לתת לילדיו את הטוב ביותר, כולנו בסופו של יום רוצים לשמח את ילדינו ביום הולדתם ולהזמין עבורם את ההפעלות הטובות והמהנות ביותר שיאפשרו לילדי היום הולדת ולחבריהם חוויה טובה ובלתי נשכחת. 

עיצוב מסיבה והפעלת ילדים: מה בעצם קורה ביום הולדת טיקטוק?

מדובר ביום הולדת שבו הפעילות העיקרית והמרכזית מתמקדת ברשת החברתית, בפלטפורמת הטיקטוק, כאשר מה שנכלל באירוע הוא שימוש בכלל הטרנדים שנמצאים כפופולריים בעיקר בדף ה-FORYOU (מקבילה של FEED), ביצוע שירים וריקודים, ביצוע אתגרים קלילים ומהנים ועוד, כך שילדי יום ההולדת וחבריהם זוכים לבצע משימות ופעילויות מהנות יחדיו.

יום הולדת טיקטוק – מסיבת ריקודים

משום שילדים רבים שוהים זמן רב בשימוש ברשת החברתית של טיקטוק, הרי שהם גם מכירים היטב את הריקודים הפופולריים המתפשטים במהירות רבה ברחבי הרשת. כך למשל, ניתן לבצע תחרות ריקודים פופולריים כחלק מהפעלת יום הולדת טיקטוק, לצד שימוש בשירים טרנדיים שהפכו ויראליים ברחבי הטיקטוק.

מוצרים בקונספט של טיקטוק

את הפעלות הילדים בימי ההולדת ניתן לבצע עם מגוון מוצרים בקונספט של טיקטוק, וכחלק מההפעלה להסתייע במוצרים, כמו למשל שימוש בצלחות טיקטוק בהן הילדים ישימו עוגה או חטיפים, קופסאות פופקורן, מסגרות צילום טיקטוק, כובעי מסיבה של טיקטוק. כלומר, במילים אחרות, מסיבת יום הולדת ממותגת באופי של טיקטוק במיוחד בשביל ילדי יום ההולדת שלכם.

לחגוג יום הולדת בדרך חדשה ומקורית

כבר עברנו ליצנים ומתנפחים, סטנדאפיסטים או סדנאות כאלו ואחרות. ניתן לחגוג לילדיכם בדרכים חדשניות ומקוריות, לא כמו שכולם חוגגים. יום הולדת טיקטוק תאפשר מזכרות מקוריות מהאירוע המיוחד.

יום הולדת טיקטוק
יום הולדת טיקטוק

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן