מה הייחודיות של אופניים חשמליים v48?

כל מה שחשוב לדעת על דגם האופניים המתקדם

בתקופה האחרונה, רבים מגיעים להחלטה לרכוש אופניים חשמליים. הם מבינים כי הם מהווים פתרון מצוין עבור התניידות פשוטה ונוחה, כמו גם אימון אפקטיבי, וכל זה במחיר משתלם ותוך שמירה על הסביבה. עם זאת, גם לאחר ההבנה הזאת, לא מעט מהמעוניינים לרכוש אופניים חשמליים, מתקשים למצוא את הדגם האידאלי עבורם. עם כל כך הרבה מידע ואפשרויות, לא קשה להבין למה. אז בכתבה זו, נספר לכם על אחד הדגמים המוצלחים ביותר בשוק, ועל הסיבות המרכזיות לבחור באופניים חשמליים מסוג .48v

טווח נסיעה ארוך

אחת השאלות שהכי חשוב לשאול לפני שרוכשים אופניים חשמליים, היא מהו טווח הנסיעה שלהם. בפשטות, טווח הנסיעה הינו המרחק שהם יכולים לנסוע ברצף ללא הטענה. זה חשוב במיוחד אם ברצונכם לעשות טיולי אופניים, או לנסוע איתם ימים שלמים בעיר במקומות ללא אפשרות טעינה. במקרה של אופניים חשמליים v48, טווח הנסיעה הינו גדול במיוחד, ועומד על 50-60 ק"מ. זהו מספר גדול משמעותית מדגמים אחרים, אשר לרוב יכולים לנסוע כשלושים-ארבעים קילומטרים בלבד ללא הטענה. כך, דגם זה יאפשר לכם לנסוע מרחקים משמעותיים בראש שקט, ויצריך אתכם לטעון את האופניים לעיתים רחוקות יותר. כמו כן, הבטריה של דגם זה נטענת מהר יחסית, ומתמלאת מ-0 תוך 5 שעות. 

משקל נמוך 

נתון חשוב נוסף שמומלץ מאוד לבדוק על האופניים החשמליים העתידיים שלכם, הוא המשקל שלהם. זה משמעותי, כי במקרים שונים תידרשו לסחוב אותם ביד, על מנת להביא אותם למקומות שונים. המקרה הנפוץ ביותר הינו אנשים אשר גרים בבניין ללא מעלית. במקרה זה, הם נדרשים לסחוב את האופניים במעלה המדרגות, בכל פעם שבה הם משתמשים בהם. כאשר מדובר באופניים חשמליים ממוצעים, במשקל 45 ק"ג, זוהי משימה קשה ואף מסוכנת, אשר בסופו של דבר תגרום להם להפחית משמעותית את שימושם באופניים. עם זאת, במקרה של אופניים חשמליים מסוג 48v, אשר שוקלים כ-24 ק"ג, הסחיבה תהיה קלה יותר באופן משמעותי. 

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן