העברת תכולת דירה באמצעות מנוף סל

מי שעובר דירה מבניין או אל בניין חדש (או גם וגם) תמיד עסוק בשאלה כיצד יעביר את כל הריהוט הכבד. מעבר לכך שסבלים רבים אינם מוכנים לקחת חלק מהריהוט בשל הכובד שלו, יש הרבה פעמים פערים לוגיסטים שאינם מאפשרים להסתמך על הסבלים ולכן חייבים לחשוב על פתרונות אחרים שבעזרתם תוכלו להעביר את תכולת הדירה שלכם בשלום מהדירה הישנה לדירה החדשה. אחד הפתרונות הטובים ביותר להעברת דירה הוא באמצעות מנוף סל.

מה זה מנוף סל?

אז מה זה בכלל מנוף סל ומה ההבדל בין מנוף סל למנוף רגיל? למי מאיתנו שלא ממש מבין גדול במנופים, הבאנו הסבר קצר ופשוט להבנה. מנוף סל הוא מנוף שבקצה שלו יש מעין ״מרפסת״ קטנה עליה ניתן לעמוד. בניגוד למנוף רגיל שאליו מחברים את הריהוט עם חבלים ויש אדם שמכוון את המנוף ואנשים הנמצאים בבניין כדי להוריד את הרהיט מהמנוף, במנוף סל ניתן להעלות את הרהיט לסל ויחד עם אנשי צוות לעלות איתו ביחד לקומה הרצויה. מנוף סל נחשב לקטן יותר ופחות מאיים ומפחיד מאשר כל המנופים שאנחנו רגילים לראות באתרי בנייה לדוגמא כך שאם אתם עוברים לבניין נמוך יחסית, השימוש במנוף סל יכול להיות מושלם עבורכם.

מה הייחודיות שלו?

אז למה בעצם כדאי לכם להעביר את תכולת הדירה שלכם עם מנוף סל? בניגוד למנופים אחרים, מנוף סל הרבה יותר קל לתמרון ונסיעה מנקודה לנקודה, נגיש למקומות צפופים שמנוף רגיל לא היה יכול להגיע אליהם, ובטוחים יותר עבור הרהיטים שלכם בהשוואה לנשיאה של מנוף עם וו בקצה. מנוף סל מאפשר העברת תכולה של דירה בצורה נוחה, בטוחה ויעילה.

איפה אפשר למצוא את זה?

כיום, לרוב חברות ההובלות או שירותי המנופים, יש אפשרות להזמין גם מנוף סל. רבים מבינים כי זו אחת מהאפשרויות הנוחות והטובות להעברת תכולת דירה ולכן כדי שיהיה את זה בסל השירותים שלהם. תוכלו למצוא בכל הארץ חברות מקצועיות ומנוסות שעובדות עם מנוף סל. לכם, רק נותר לארוז הכל. 

העברת תכולת דירה באמצעות מנוף סל

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן