בוט לוואטסאפ: הכירו את השדרוג הבא של שירות הלקוחות שלכם

תנו לוואטסאפ לעבוד בשבילכם! אפליקציית בוט לוואטסאפ שמה בארכיון שירותי מזכירות ומכירות יקרים ומחליפה אותם בשירות טכנולוגי מתקדם המציע מענה יעיל ללקוחות, תגובות מתוזמנות והיענות אוטומטית לפי התנאים שאתם הגדרתם. הכירו את האפליקציה שמהווה את הדבר הבא בעולם שירות הלקוחות נוסח המאה העשרים ואחת.

בוט לוואטסאפ – מה זה בכלל? 

בוט לוואטסאפ זו מערכת חכמה המאפשרת יצירה של תהליכי מכירה, תמיכה ושיווק אוטומטיים באמצעות הוואטסאפ ללא דרישה לידע מוקדם. המערכת מאפשרת לתת מענה מיידי ללקוחות וספקים ואף לתכנן סדרות של הודעות ומסרים לטווח הארוך.

בוט לוואטסאפ – אתם הבוסים להגדיר

בשלב הראשון עליכם להגדיר באפליקציה לאיזה וואטסאפ על גבי המכשיר עליה להיענות בתגובה. ניתן לבחור בוואטסאפ רגיל, וואטסאפ ביזנס או שניהם גם יחד.

בשלב הבא יש להגדיר לאפליקציה אפשרויות תגובה לפי 3 משתנים:

  1. סוג המשפטים או המילים בנדרשים לתגובה.
  2. סוג התגובה הנדרשת.
  3. פרק הזמן בו על האפליקציה להגיב לפונים.

ההתאמות השונות באפליקציה המתקדמת מאפשרות סוגי תגובה רבים המותאמים באופן חכם לשלל סיטואציות כאשר האפליקציה מסוגלת להתגבר על פני מכשולי כתיב, טעויות הקלדה ורישום שאינו תואם במדויק הגדרה קיימת.

הגדרתם? מה יקרה עכשיו?

לאחר שבניתם בעזרת האפליקציה מערך שיווק, תמיכה ומכירה מקיף באמצעות חוקים שונים מאותו רגע כל מיש יכתוב לכם הודעה כלשהי על פי החוק המוגדר במערכת יזכה למענה נוסח ההגדרות שהצבתם ללא כל טרחה מצדכם.

יתרונות אפליקציית בוט לוואטסאפ

שירות לקוחות מושלם

תגובה מהירה ואדיבה היא חלק אינטגרלי ממערך נכון של שירות לקוחות יעיל ואכפתי. לקוח שנענה מיידית לשאלתו ייתן אמון רב יותר בשירות וממילא ירצה להמשיך כלקוח בחברה מה שיפיע על קידום המכירות ופרסום איכותי מפה לאוזן.

חיסכון במשאבי אנוש

בוט לוואטסאפ מחליף את המזכירה האנושית וחוסך בעלויות של שירותי מכירות וניהול קשרי לקוחות. בנוסף, המערכת מתעלת את הפעילות העסקית בחברה כשהיא יכולה לפעול בו זמנית מול מספר לקוחות.

בוט לוואטסאפ הינו אפליקציה ייחודית המקדמת עסקים ומאפשרת מתן מענה יעיל ומקצועי ללא התערבות אנושית. בעלי עסקים? זה הזמן להשתדרג לבוט לוואטסאפ!

בוט לוואטסאפ: הכירו את השדרוג הבא של שירות הלקוחות שלכם

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן