אם כבר לארח אז רק בסטייל!

אין כמו לארח, משפחה, חברים, צוות מהעבודה, אירוח בחגים ושבתות, אך לצד האירוח מגיע גם הלחץ – מה יהיה? האם יהיה טעים? האם השולחן יהיה יפה מספיק? אין סיבה להיבהל ולהיכנס לפאניקה, בדיוק בשביל המצבים האלו, יש צורך בפתרון שיתן מענה לאירוח נעים ומפנק, שיגרום לאורחים לזכור את האירוח שלכם לאורך זמן.

ידיים פועלות: אל תבשלו לבד במטבח

אופציה אחת לאירוח היא הזמנת קייטרינג מראש, עבור אלו שאין באפשרותם לגשת למלאכת הבישול. האופציה השניה, היא הכנה עצמית של האוכל לקראת האירוח, אך יחד עם זאת, לא קל להרים הפקה שכזו לבד, היעזרו בילדים, בן זוג או חברים בעת בישול במטבח – הבישול האו אינטנסיבי, לוקח זמן. ומה עם יתר הדברים לטפל בהם?

כמו כן, ניתן להיעזר במוזמנים ולבקש מכל אורח להכין / להביא עמו דבר מה בהתאם לרוח הארוחה, שכן זה מנהג ידוע שנהוג להביא דבר מה כאשר מתארחים.

כך תתאימו את היין לארוחה

ייו יודע לייצר אווירה וטעם, לכן קיימת חשיבות בבחירה נכונה והתאמתו לאופי האירוע והאורחים. חשוב לבחור יין שיקלע לטעמכם האישי, אין הכרח לרכוש יין יקר. ניתן לבחור ולהתאים את סוג היין שתרצו בהתאם לסוג המנה העיקרית, שילווה את הארוחה עם חומציות מאוזנת.

קחו בחשבון שאין חובה להיות מומחים ליין בשביל לבחור אחד שיתאים ויקלע בדיוק לטעמכם, לכן אל תהססו, לכו עם האינסטינקטים שלכם.

אירוח בסטייל: שולחן אירוח שאף אחד לא ישכח

בזמן אירוח, מרכז העניינים הופך להיות שולחן האוכל, סביבו כולם מתכנסים, עליו מנות נהדרות שהכנתם ועמלתם, משקאות מכל טוב, סלטים, התלבטות בין מפות שולחן ובחירת הסכו"ם וכוסות השתייה.

בין הדברים שתופסים את העין והופכים את השולחן לבולט ומאורגן יותר הוא פלייסמנטים שנבחרו בקפידה ע"י המארחים, שמיקמו אותם בצורה יפה ומסודרת על השולחן. 

איך בוחרים מפת שולחן?

קיימים מספר פרמטרים לבחירת מפת השולחן המתאימה ביותר עבורכם.

  • מהו גודל השולחן?
  • האם השולחן עגול? מרובע? מעוצב?
  • האם יש הארכות לשולחן?

כמובן, בידקו מאילו חומרים עשויה המפה שבחרתם, חשוב שהיא תהיה איכותית ותתאים לסגנון האירוע המתוכנן.

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן