איך אפשר שלא להתאהב? השדרוגים של אייפון 13 החדש

אם אתם אפליסטים בנשמה, אתם בוודאי חיכיתם בקוצר רוח לצאתו של האייפון 13 החדש. ואכן, האייפון בדגם החדש שלו מגיע עם שדרוגים מסוגים שונים שמציעים חוויה אחרת לגמרי. אם אתם עוד מתלבטים האם כדאי לכם לשדרג את עצמכם ולרכוש את האייפון החדש, הכנו לכם סקירה עם כל השידרוגים, המשמעויות והמסקנות על האייפון החדש.

חיי הסוללה הם חיינו

כן זה אולי קצת עצוב להודות בזה, אבל חיי הסוללה של הטלפון שלנו לגמרי משפיעים עלינו. מכניסים אותנו ללחץ ומכתיבים לנו את הקצב. לכן, התחלנו בשדרוג הה בתור התחלה. חיי הסוללה של אייפון 13 הם ארוכים יותר וכעת תוכלו ליהנות משעה וחצי עד שעתיים וחצי (תלוי בדגם) יותר של שימוש.

בשורות טובות לצלמים

זה לא סוד שרבים מהאנשים שמחזיקים מכשיר של אפל, התאהבו בו בעיקר בגלל המצלמה. אפל מציעה במכשירים שלה מצלמות איכותיות ומקצועיות שמניבות צילומים נהדרים. לכן, כמעט מובן מאליו שהשדרוג הבא שעליו נדבר הוא השדרוג של המצלמה באייפון 13. המצלמה של אייפון 13 מציעה לכם אפשרות לצילום מאקרו, מה שלא היה קיים עד כה, כך שתוכלו לצלם באיכות מעולה גם ממש מקרוב.

שימו אותו ברמקולים

גם מערכת הצליל עברה שדרוג באייפון 13. תוכלו ליהנות ממערכת רמקולים משולבת שגורמת לצליל לצאת בצורה איכותית ונעימה. 

מקומות אחסון

הבשורה המשמחת ביותר היא הגדלת נפח האחסון בדגמים של אייפון 13. בניגוד לדגם הישן, בו היה ניתן לרכוש מכשיר עם 64 גיגה בייט, בדגם החדש ניתן לרכוש את המכשיר עם נפח אחסון החל מ-128 גיגה בייט. זו בשורה משמחת וחשובה בעיקר בשל העובדה שככל שהאיכות של המצלמה עולה, כך הנפח של התמונות והסרטונים גדל ולאנשים רבים נגמר מהר המקום במכשיר, וזה אחד הדברים המעצבנים ביותר שיש.

שינויים קטנים בעיצוב

כמעט בכל דגם של אייפון ניתן למצוא שינויים מינורים בעיצוב של התצוגה. גם באייפון 13 ניתן למצוא את אותם שינויים קטנים כמו הדרך שבה מציגים את מסך העדכונים ומרכז ההתראה.

איך אפשר שלא להתאהב? השדרוגים של אייפון 13 החדש

תוכן עניינים

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם את:

הצטרפו לדיוור שלנו ותישארו תמיד מעודכנים!

דילוג לתוכן